O nás

Janík Transport s.r.o. je česká společnost rodinného charakteru, která provozuje autodopravu od roku 1996. Založil ji Jiří Janík a postupem času se firma rozrostla o další členy rodiny . Nyní v Janík Transportu s.r.o.  pracuje i   Martin Janík (syn) a Pavel Procházka (zeť). V roce 2014 byla firma převedena na s.r.o. Celkem má firma 20 zaměstnanců, a všichni jsou to profesionálně školení řidiči a mechanici

Služby autodopravy zahrnují především mezinárodní a tuzemskou přepravu.  Nabízený vozový park se skládá z vozů Mercedes a Iveco . Janík Transport s.r.o. také dbá na ekologii  a všechny vozy splňují nejpřísnější emisní třídy  Euro 5 , EEV a Euro 6. Zákazníkům jsou k dispozici soupravy a návěsy skříňového a plachtového typu.

Filozofie naší firmy je založená na spokojenosti zákazníků s nabízenými službami a na osobním individuálním přístupu ke klientům. Mezi zákazníky Janík Transport s.r.o. jsou nadnárodní spediční a dopravní firmy i malí podnikatelé, kteří potřebují spolehlivé přepravní služby. Předností firmy je kvalitní servis ( složení či naložení nákladu)a operativní a flexibilní řešení případných problémů či změn.

Společnost dbá především na bezpečnost dopravy, proto osádka vozidla náklad nikdy neponechává bez dozoru. Ve středisku firmy je navíc přepravovaná zásilka hlídána elektronickým a kamerovým systémem se záznamem. Všechna vozidla jsou vybavená GPS a zákazníci mají možnost svou zásilku sledovat a dokonce komunikovat s řidičem (osádkou vozidla).